Kapalı Alan Sabit Gaz Gaz Ölçüm Yenilik.!!

Anasayfa » Haberler » Kapalı Alan Sabit Gaz Gaz Ölçüm Yenilik.!!
share on facebook  tweet  share on google  print  

Kapalı Alan Sabit Gaz Gaz Ölçüm Yenilik.!!

"Haberler" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Kapalı

Kapalı alan çalışmalarında kullanılan solunum seti, gaz ölçüm cihazı , sabit gaz ölçüm sistemi geniş ürün yelpazesi ve satış sonrası destek ile hizmetteyiz.Lütfen web sitemimize göz atınız.

 

KAPALI ALANDA ÇALIŞANLARIN KORUNMASI .

 

Birçok çalışan için kapalı alanlar sağlık ve iş güvenliği açısından önemli derecede risk oluşturabilen alanlardır. Bu türden alanların iyi tanınması ve bu yerlere uygun çalışma planının yapılması, işin iyi yapılması ile felaket arasındaki fark anlamına gelebilir.

 

Kapalı alanda çalışacak olanlara, kişisel koruyucu ve izleme aygıtları gibi uygun donanımın seçimine vurgu yaparak kapalı alan çalış masının programlanmasına yardımcı olmayı amaçlayan bir kılavuz niteliğindedir. Teknik bir kullanım kılavuzu veya tüm konsepti kapsayan bir doküman olarak değerlendirilmemelidir.

 

Notlar, kapalı alanı oluşturan öğeler nelerdir, içinde ne gibi tehlikelere maruz kalınabilir, bu tehlikeler çalışanı nasıl etkiler ve burada çalışanları korumak için ne yapılmalıdır gibi sorulara yanıt bulmak gerekir

 

Ayrıca, kapalı alanlardaki uygulamalarda çevre izleme araçları ve ölçüm cihazlarından solunum koruyucu donanım, koruyucu elbiseler ve etki azaltıcı ve giderici kişisel donanıma kadar kullanılan donanımlar tartışılmaktadır.

 

KAPALI ALAN NEDİR ?

 

Kapalı alan :

 

       Bir çalışanın girip görevini yapmasına olanak verecek genişlikte olan alandır.

       Giriş  ve çıkışın kısıtlanmış  ve sınırlanmış  olduğu bir alandır.

       Sürekli olarak insan kullanımına açık olmayan bir alandır.

 

Burada anıldığı anlamında kapalı alanlar çok çeşitli  şekil ve ölçüde olabilir ve ağır sanayi, gıda, kimyasal madde ve petrol işleme endüstrileri, elektrik, gaz, altyapı gibi kamu hizmetleri uygulamaları, iletişim sistemi çalışmaları, inşaat alanları gibi ilk akla gelenler olarak sayabileceğimiz uygulamalar içinde bulunabilirler.

 

 

 

İtfaiyeci elbisesi, İtfaiyeci ceketi, İtfaiyeci pantalonu, İtfaiyeci tulumu, Alüminize elbise, Yangına yaklaşma elbisesi, İtfaiyeci eldiveni, İtfaiyeci çizmesi, İtfaiyeci bareti, itfaiyeci miğferi, acil duş , kimyasal duş, boy duşu, göz duşu, alev almaz elbise , yangın elbisesi, yangın çizmesi, yangın eldiveni, solunum seti, hava tüplü maske, teneffüs cihazı ,kaçış maskesi , yangın battaniyesi, kaynak elbise, döküm elbise, orman elbise, elektrikçi elbise, gaz maskesi , gaz filtre, kimyasal elbise, gaz ölçüm cihazları, gaz ölçüm cihazı kimyasal tulum, kullan at tulum, yanmaz yağmurluk, itfaiyeci yağmurluk, hava kompresör , dekontaminasyon ünite, arınma ünitesi

Göz Duşu İmalatı 

Vücut Duşu İmalatı 

Seyyar Göz Duşu İmalatı 

Platformlu Kombine Duş İmalatı 

Seyyar Depolu Kimyasal Duş İmalatı  

 

 

TÜM ÜRÜN GRUPLARIMIZA GÖZ ATMAK İÇİN TIKLAYINIZ..

 

 


 


Tür : Diğer Tarih : 29.07.2013
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]
Araçlar
       
facebook  googleplus  Twitter  Delicious  Digg this  
e-bülten üyeliği
Yenilikler ve Kampanyalardan Haberdar Olmak içim e-mailinizi bırakın SİZE ULAŞALIM...
Ad Soyad
e-posta